Vind je Nederlands een lastig vak en wil je voor de examens extra kunnen oefenen? Met behulp van een examentraining Nederlands zul je verschillende soorten opgaven en teksten al snel onder de knie hebben. Tijdens een training van twee dagen worden alle verschillende soorten examenopgaven en -teksten uitvoerig behandeld. Je gaat oefenen met de vragen en leert een aantal strategieën die je vervolgens tijdens het examen kunt toepassen.
Waarom examentraining? Deze examentraining Nederlands is een goede manier om te oefenen en de technieken onder de knie te krijgen. Je zit in een groepje van vijf leerlingen in totaal. Van tevoren kun je aangeven wat voor jou de lastige onderwerpen zijn. Tijdens de examentraining zullen deze onderwerpen dan ook worden behandeld met extra aandacht. Doordat de groep maar uit vijf leerlingen bestaat, is er voldoende tijd om ook jouw probleempunten te behandelen.
Indeling trainingsdag Een trainingsdag duurt van tien uur ‘s ochtends tot vijf uur ‘s middags. De dag bestaat uit vier blokken van anderhalf uur, met tussendoor steeds een kwartiertje pauze. Geen zorgen; de trainer regelt snacks, drinken en wat fruit om de concentratie op peil te houden. De training begint met het doornemen en uitleggen van alle examenstof. Vervolgens ga je na ieder onderwerp direct aan de slag met oefenopgaven. Eerst maak je deze met z’n allen samen. Vervolgens ga je zelfstandig aan de slag en ga je de antwoorden bespreken. |
Vind je Nederlands een lastig vak en wil je voor de examens extra kunnen oefenen? Met behulp van een examentraining ...

Tags: